Kateřina Šandová

Bc. Kateřina Šandová, vedoucí Jahůdkových jesliček
S dětmi pracuji už od střední školy, kdy jsem jezdila na dětské letní tábory jako oddílová vedoucí a vedla jsem hudebně-pohybové kroužky v DDM. Jsem absolventka Univerzity J. E. Purkyně, oboru Učitelství pro MŠ. Mám za sebou práci jak v soukromých tak i ve státních zařízeních předškolního vzdělávání. Přikláním se k individuálnímu přístupu ve vzdělávání a výchově dětí, který je dle mých zkušeností ve státním zařízení obtížněji realizovatelný. V JAHODĚ pracuji od července 2016, aktuálně na pozici vedoucí dětské skupiny Jahůdkové jesličky. Ve volných chvílích běhám, podnikám dálkové pochody a všemožně sportuji.
jahudka@jahoda.cz

Veronika

Veronika Kubová
Jmenuji se Veronika. Již od dětství jsem tíhla k malým dětem. Vypomáhala jsem při organizování různých zájmových akcí pro děti. Navštěvovala jsem Základní uměleckou školu- hra na acordeon. Mám ráda hudbu, tanec a posezení s přáteli např. u táboráku, kde si i zazpíváme. Po studiu střední školy jsem se stala maminkou syna Tomáška, který je pro mě důležitý pilíř mého života. S rodinou podnikáme ve volném čase různé výlety do přírody. V Jahodě pracuji od roku 2018 jako chůva. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Markéta Morvaiová

Bc. Markéta Morvaiová, DiS., chůva
Po studiu zdravotní a sociální školy jsem pracovala jako asistentka, ale tato práce mě nenaplňovala a tak jsem velmi ráda za možnost pracovat v Jahodě. Pracuji jako chůva, protože mam moc ráda děti.

Karolína Lubasová

Karolína Lubasová, chůva
Jmenuji se Karolína a v Jahodě pracuji od roku 2016. Práce s malými dětmi mi přináší radost a hlavně mě naplňuje. Ráda s dětmi hraji na hudební nástroje, zpívám, cvičím a tvořím. Ve volném čase se věnuji nejvíce svým dvěma chlapcům, se kterými společně sportujeme a chodíme do přírody. V létě s kamarádkami pořádáme tábor v překrásné přírodě v Krkonoších.

Markéta Kalinová, ředitelka Jahoda, o.p.s.

Markéta Kalinová, ředitelka
Jmenuji se Markéta, v JAHODĚ pracuji od roku 2008 a jsem zde moc ráda. Celý den jsem obklopena lidmi, kteří chodí do práce s dobrou náladou, novými nápady, a především s úsměvem na rtech. Já se snažím o to, aby jim nic nechybělo a ten úsměv jim vydržel co nejdéle. Ve volném čase , když se zrovna nestarám o své tři děti, tak hraji badminton, jezdím na kole nebo na lyžích, sleduji filmy, designové vychytávky anebo poznávám nová místa.
marketa.kalinova@jahoda.cz

Podpořte nás

číslo sbírkového účtu organizace:
246139504/0300

Připojte se
k nám


Centrum Černý Most - hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2014 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.