Kateřina Šandová

Bc. Kateřina Šandová, vedoucí Jahůdkových jesliček
S dětmi pracuji už od střední školy, kdy jsem jezdila na dětské letní tábory jako oddílová vedoucí a vedla jsem hudebně-pohybové kroužky v DDM. Jsem absolventka Univerzity J. E. Purkyně, oboru Učitelství pro MŠ. Mám za sebou práci jak v soukromých tak i ve státních zařízeních předškolního vzdělávání. Přikláním se k individuálnímu přístupu ve vzdělávání a výchově dětí, který je dle mých zkušeností ve státním zařízení obtížněji realizovatelný. V JAHODĚ pracuji od července 2016, aktuálně na pozici vedoucí dětské skupiny Jahůdkové jesličky. Ve volných chvílích běhám, podnikám dálkové pochody a všemožně sportuji.
jahudka@jahoda.cz

Markéta Morvaiová

Bc. Markéta Morvaiová, DiS., chůva
Po studiu zdravotní a sociální školy jsem pracovala jako asistentka, ale tato práce mě nenaplňovala a tak jsem velmi ráda za možnost pracovat v Jahodě. Pracuji jako chůva, protože mam moc ráda děti.

Karolína Lubasová

Karolína Lubasová, chůva
Jmenuji se Karolína a v Jahodě pracuji od roku 2016. Práce s malými dětmi mi přináší radost a hlavně mě naplňuje. Ráda s dětmi hraji na hudební nástroje, zpívám, cvičím a tvořím. Ve volném čase se věnuji nejvíce svým dvěma chlapcům, se kterými společně sportujeme a chodíme do přírody. V létě s kamarádkami pořádáme tábor v překrásné přírodě v Krkonoších.

Tereza Tyburcová

Tereza Tyburcová, DiS., chůva
Ahoj, jmenuju se Terezie a jsem jedna z chův v Jahůdkových jesličkách. Vždycky jsem měla ráda děti a to se ve mně ještě mnohonásobně prohloubilo, když se mi narodila dcera Ella. Uvědomila jsem si, že být v přítomnosti malých dětí je to, co mému životu dává smysl. Práce s vašimi dětmi není pro mě prací, ale zábavou. Ráda děti učím novým věcem a ještě raději se od nich nechávám strhnout jejich bezprostředností a radostí. Jsem vystudovaná diplomovaná zdravotní sestra, takže můžete mít jistotu, že vaše děti jsou se mnou v bezpečí:-) Ve volném čase běhám, zpívám ve sboru a cestuji s rodinou.

Klára Šperková

Klára Šperková, zástupkyně vedoucí, chůva
Ahoj, jsem Klára. Pracovat v sociálních a zdravotnických službách jsem začala hned po absolvování oboru pečovatelská práce. Ze začátku jsem se starala o dospělé klienty, ale později jsem zjistila, že mě více baví věnovat se malým dětem. A proto pracuji v JAHODĚ :). Ve volném čase se věnuji jízdě na kole, odborné literatuře a svým pejskům :)

Markéta Kalinová, ředitelka Jahoda, o.p.s.

Markéta Kalinová, ředitelka
Jmenuji se Markéta, v JAHODĚ pracuji od roku 2008 a jsem zde moc ráda. Celý den jsem obklopena lidmi, kteří chodí do práce s dobrou náladou, novými nápady, a především s úsměvem na rtech. Já se snažím o to, aby jim nic nechybělo a ten úsměv jim vydržel co nejdéle. Ve volném čase , když se zrovna nestarám o své tři děti, tak hraji badminton, jezdím na kole nebo na lyžích, sleduji filmy, designové vychytávky anebo poznávám nová místa.
marketa.kalinova@jahoda.cz

Podpořte nás

číslo sbírkového účtu organizace:
246139504/0300

Připojte se
k nám


Centrum Černý Most - hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2014 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.